Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.211.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890024 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Rozeta 80/32 mm, výška 33 mm, ABS/chróm RS8032
expedícia do 8 dní5,30 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Podobný tovar
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm okrúhly, chróm 151.209.1
expedícia do 8 dní31,87 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar-F skladací pravý 95 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 836-095-090-50-00-P
expedícia do 10 dní509,47 €

