GINKO 25 stojanková umýv. batéria so žliabkom, bez výpuste, v. 155mm, chróm 1101-05
GINKO 25 stojanková umýv. batéria so žliabkom, bez výpuste, v. 155mm, chróm 1101-05
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Pre umývadielko, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.4130 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821714 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
LATUS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, smeraldo 1102-72SM
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
INDUSTRY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 162 mm, nikel/čierna 5102TT8
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

