GINKO 35 stojánková bidetová batéria bez výpuste, chróm 1101-03
GINKO 35 stojánková bidetová batéria bez výpuste, chróm 1101-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-03 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 152 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.9003 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913805158 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dníUzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dníBidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Mohlo by vás zaujímať


