GINKO 35 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, ECO kartuša, čierna mat 1101-02B-01
GINKO 35 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, ECO kartuša, čierna mat 1101-02B-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-02B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Výška | 176 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 100 mm |
| Ostatní | Úsporná ECO |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970016 |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2'x 3/8', čierna mat SL115
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ stojanková umývadlová batéria s výpustou, chróm KI02C
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
138,76 €
Pri platbe vopred iba 132,00 €


