WC sedátko SATBEASY2233 nepotrebuje na prevádzku elektrickú energiu, stačí len pripojiť na studenú vodu. Má funkciu zadného a dámskeho umývania. Sedátko je vyrobené z termoplastu, ktorý dobre kopíruje tvar keramiky a materiál je možné recyklovať. Samozrejmosťou je funkcia pomalého sklápania - softclose. Návod je uvedený na krabici. Sedátko tiež spĺňa európsku normu EN1717.

Jednoduchá inštalácia a bohaté príslušenstvo

V balení nájdete všetko potrebné na inštaláciu ako pre klasické, tak pre skryté uchytenie na WC. Balenie tiež obsahuje hadicu 1/2“-1/2“, roháčik 1/2“-1/2“-3/8“, redukcia 1/2“ na 3/8“.

Jednoduché zapojenie

Stačí iba prívod studenej vody, nie je potrebná elektrina ani teplá voda. Sedátko oplachuje iba studenou vodou, ale o to je všetko jednoduchšie = EASY. Pre väčší komfort je možné pripojiť sedadlo na podomietkovú batériu, ktorá vodu zmieša a do sedátka privedie už požadovanú teplotu.

Intuitívne ovládanie

Všetky funkcie sú poháňané tlakom vody a sedátko sa tak ovláda len jedným kolieskom. Na zadné umývanie stačí otočiť kolieskom dozadu. Čím viac sa otočí, tým je prúd silnejší. Na dámske umývanie sa kolieskom otočí dopredu. Celý systém je tak veľmi jednoduchý.

Údržba

Sedátko sa dá jednoducho zložiť z koľajnice a môžete tak ľahko umyť sedadlo aj toaletu.

Tvar sedátka

Tvar sedátka sa zhoduje so sedátkom EASY2233, sedieť teda bude na väčšinu toaliet s klasickým okrúhlym tvarom. Kompatibilitu sedátka EASY2233 nájdete tu: https://www.siko.cz/kompatibilita-sedadok .

Na pripojenie sedátka a zároveň nádržky kombi WC odporúčame dokúpiť ventil 1209-04-B, ktorý má 1 prívod vody 1/2" a 2 výstupy 3/8"