Dvojventil na napojenie bidetovej spršky a WC, chróm 1209-04-B
Dvojventil na napojenie bidetovej spršky a WC, chróm 1209-04-B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-04-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 60 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Studená alebo predmiešaná voda |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835612 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DELUXE bidetová sprcha s držiakom, chróm 12327205017
expedícia do 8 dní19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 100cm, chróm FLEX100
expedícia do 8 dní7,47 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nástenný ventil s ručnou bidet. spŕškou a bezp. poistkou, okrúhly, čierna mat SG107NE
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Bidetová sprcha s dvojventilom na napojenie vody na WC nádržku 1209-04
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, hran., chróm SG108
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €


