GLAM podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm GL62169

- Doprava zadarmo nad 150€
GLAM podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm GL62169
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GL62169 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 160x220 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Hmotnosť | 4.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
.
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP032B 53122
expedícia do 8 dní386,21 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria vr. sprchy, 2/3 výstupy, chróm 1102-45
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

