GLAMOUR držiak uterákov 300x82mm, chróm 572130
GLAMOUR držiak uterákov 300x82mm, chróm 572130
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-572130 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | GLAMOUR |
| Rozmer | 299x20x82 mm |
| Dĺžka | 299 mm |
| Šírka | 299 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5690 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341152669 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
FLORI držiak uterákov 400x70mm, biela mat RF010/14
na objednávku77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NEVIS držiak uterákov 300x82mm, chróm NV213013
expedícia do 8 dní33,98 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, čierna mat PI2214
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, zlato PI214587
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €


