FLORI držiak uterákov 400x70mm, biela mat RF010/14
FLORI držiak uterákov 400x70mm, biela mat RF010/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF010/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 400x25x70 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871139 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Amon obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 80 cm, čierna - 4F708012
expedícia do 10 dní175,96 €
Mexen Flat štíhla obdĺžniková sprchová vanička 120 x 80 cm, biela, zlatý sifón - 40108012G
expedícia do 10 dní135,28 €

