FLORI držiak kefiek, biela mat/sklo satín RF004/14
FLORI držiak kefiek, biela mat/sklo satín RF004/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF004/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 122x106x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.1270 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870897 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držiak uterákov otvorený, biela mat RF006/14
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Zero R70 vaňová batéria so sprchovacím setom, čierna - 7113R70-70
expedícia do 10 dní115,94 €
Mereo Mada nástenná sprchová batéria so sprchovou súpravou CBE60104SBM
expedícia do 8 dní166,00 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €
AQUALINE 35 nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, chróm 52126
expedícia do 8 dní38,08 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


