FLORI držiak uterákov dvojitý 600x127mm, biela mat RF011/14
FLORI držiak uterákov dvojitý 600x127mm, biela mat RF011/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF011/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 600x25x127 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 127 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871214 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI dávkovač mydla, biela mat/sklo satín RF019/14
na objednávku95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
417,62 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
417,62 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
417,62 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €

