GLAMOUR mydlenka, chróm / sklo satin 5711
GLAMOUR mydlenka, chróm / sklo satin 5711
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5711 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | GLAMOUR |
| Rozmer | 150x29x130 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341152638 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, hranatý, chróm 783213
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
Stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 783113
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Podobný tovar
IL GIGLIO mydlenka, mliečne sklo, chróm A91113
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND GOLD mydlenka, mliečne sklo, zlato mat XR803GB
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-STEEL mydlenka sklenená, brúsená nerez (104108045) XS802
expedícia do 8 dní23,12 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
X-ROUND BLACK mydlenka, mliečne sklo, čierna mat XR803B
expedícia do 8 dní33,80 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

