GRETA galerka s LED osvetlením, 50x70x14cm, biela mat GT050-0031
GRETA galerka s LED osvetlením, 50x70x14cm, biela mat GT050-0031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GT050-0031 |
- Zrkadlové dvierka v tenkom hliníkovom ráme
- 3 výškovo nastaviteľné sklenené police
- Zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GRETA |
| Rozmer | 50x70x14 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Pravé |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 15.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883538 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
expedícia do 8 dní20,28 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLUT zrkadlo s LED podsvietením 600x800mm, biela FT060
expedícia do 8 dní293,88 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €
PLAIN zrkadlo 60x80cm, zaguľatené rohy, bez úchytu 1501-26
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €


