GRUNT vykurovacie teleso rovné 500x1050 mm, stredové pripojenie, biela 600.121.4
GRUNT vykurovacie teleso rovné 500x1050 mm, stredové pripojenie, biela 600.121.4
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.121.4 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | GRUNT |
| Rozmer | 500x1050 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1050 mm |
| Objem | 5.10 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 465 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928628 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50, prevedenie biela 600.311.4
expedícia do 8 dní96,54 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
156,46 €
Pri platbe vopred iba 143,00 €
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50
expedícia do 10 dní277,52 €


