HAKO keramické umývadlo na dosku 40x40 cm, čierna mat
HAKO keramické umývadlo na dosku 40x40 cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554431 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x15x40 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 13.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320777 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať

