HAKO keramické umývadlo voľne stojace, 30x88, 5x30cm, biela
HAKO keramické umývadlo voľne stojace, 30x88, 5x30cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554301-2 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| Rozměr | 30x88,5x30 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 885 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 44.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco ZEROX 340/180-U 521613 dvojdrez, hlavný drez vľavo hodvábny lesk drez pod dosku
na objednávku827,69 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €
Blanco CLARON 340/180-U 521609 dvojdrez, hlavný drez vľavo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
Blanco ANDANO 340/180-IF 522975 dvojdrez, hlavný drez vľavo hodvábny lesk vstav/do roviny
na objednávku633,63 €
Pri platbe vopred iba 587,00 €

