HAKO keramické umývadlo voľne stojace, 30x88, 5x30cm, verde mat
HAKO keramické umývadlo voľne stojace, 30x88, 5x30cm, verde mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-554311-2 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | OKE & HAKO |
| Rozměr | 30x88,5x30 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 885 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Balení obsahuje | Montážní sada, Sifon |
| Hmotnost / ks | 44.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834T-125-120-65-00-P
expedícia do 10 dní615,49 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 125 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8151-125-120-50-00
expedícia do 10 dní409,35 €

