HAKO keramický podstavec k stene pre umývadlo 554311, verde mat
HAKO keramický podstavec k stene pre umývadlo 554311, verde mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-557111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 29,5x74,5x29,5 cm |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 295 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777320524 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
CERA stierka do sprchy, čierna, nerez lesk 13211110
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Omnires UNI stierka na vodu s teleskopickou rukoväťou, grafit kartáčovaný UN60920GR
expedícia do 14 dní74,96 €

