HANDICAP kúpeľňová stolička, priemer 45cm, čierna A170110 58958
HANDICAP kúpeľňová stolička, priemer 45cm, čierna A170110 58958
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A170110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Protiskluzový povrch děrovaného sedáku
- Nastavitelná výška: 350 až 530 mm
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 500x525x500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 525 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956185415 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 90 x 75 cm, priehľadný, čierny - 817-090-075-70-00
expedícia do 10 dní329,82 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 75 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-075-090-55-00-L
expedícia do 10 dní424,05 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 90 x 75 cm, priehľadný, biely - 8C2-090-075-20-00
expedícia do 10 dní394,60 €

