HANDICAP WC kombi s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-1
HANDICAP WC kombi s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-1
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NB-1160D-1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37,5x86,5x67,5 cm |
| Šírka | 375 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hĺbka | 675 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Funkcia bidetu | Bidetová a dámska tryska, Nastaviteľná poloha trysiek, Nastaviteľná teplota vody, Nastaviteľný tlak vody, Oscilačný pohyb trysky, Masážny oplach, Teplovzdušné sušenie, Vyhrievané sedátko, Dotykový senzor v sedadle, LED nočné osvetlenie, Automatické čistenie trysiek, Úsporný režim v stand by |
| Výbava | Odpad zadný, Soft Close (pomalé sklápanie), Rimless |
| Hmotnosť / ks | 43.4200 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913943713 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
48,39 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 dlhý 1/2"x3/8", anticalc, chróm NOV88MAC
expedícia do 8 dní11,03 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, škvrnitá čierna - 6501-76-672601-50
expedícia do 10 dní264,46 €
Mexen Leo 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Flora, škvrnitá čierna - 6501-76-670401-07
expedícia do 10 dní192,32 €


