HELEN dávkovač mydla na postavenie, čierna HE8014
HELEN dávkovač mydla na postavenie, čierna HE8014
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HE8014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | HELEN |
| Rozměr | 75x170x85 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 280 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306468 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
QUADROTTO dávkovač mydla na postavenie, čierna QU8114
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Line CL22 radiátor 400x1500, bočné pripojenie, 1707 W, biely W422L-040-150-00
expedícia do 10 dní222,64 €
288,56 €


