THALIE 105 nábytkové umývadlo 105x46 cm TH11105
THALIE 105 nábytkové umývadlo 105x46 cm TH11105
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH11105 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THALIE |
| Rozmer | 105x46 cm |
| Šírka | 1050 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868702 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-05
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €


