SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, biela mat SI105-3131
SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, biela mat SI105-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI105-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 101,4x50x44,1 cm |
| Šírka | 1014 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936890 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
THALIE 105 nábytkové umývadlo 105x46 cm TH11105
expedícia do 8 dní189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato mat PI2488
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Nimco Nava NA 28055M Držiak na toaletný papier chróm, čierny mat
do týždňa v e-shope34,70 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
19,54 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €


