HELEN mydlenka na postavenie, čierna HE1114
HELEN mydlenka na postavenie, čierna HE1114
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HE1114 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | HELEN |
| Rozměr | 130x25x90 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306475 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
QUADROTTO mydlenka na postavenie, čierna QU1114
expedícia do 8 dní9,43 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Kombinovaná plynová a indukčná varná doska JZC 64322 ABC BK Čierna
expedícia do 14 dní517,18 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €
TEKA Kombinovaná plynová a indukčná varná doska JZC 95314 ABC BK Čierna
expedícia do 14 dní716,25 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €


