HIMALAYA držiak uterákov 400x69mm, bambus HY2140
HIMALAYA držiak uterákov 400x69mm, bambus HY2140
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HY2140 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 400x25x69 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 69 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341302293 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
HIMALAYA držiak uterákov otvorený, bambus HY70
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
HIMALAYA kúpeľňová stolička, 39,5x44,3x29,5cm, bambus
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, gun metal PI213581 58191
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
SAMOA držiak uterákov 450x65mm, chróm A8214513
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €

