HIMALAYA polička s držiakom uterákov 400x145mm, bambus HY19
HIMALAYA polička s držiakom uterákov 400x145mm, bambus HY19
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HY19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 400x60x145 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341335512 |
| Taric | 94038200 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
HIMALAYA držiak uterákov otvorený, bambus HY70
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
HIMALAYA držiak uterákov 300x69mm, bambus HY2130
expedícia do 8 dní15,30 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, čierna mat PI213514
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, chróm PI214513
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €

