Hlavová sprcha, 200x300mm, ABS/chróm S128
Hlavová sprcha, 200x300mm, ABS/chróm S128
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-S128 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 203 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 9.500 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913808234 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-05
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
DANIELA sprchové ramienko 150mm, chróm 1205-08
expedícia do 8 dní22,41 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chróm/biela SK152
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SLIM hlavová sprcha, priemer 400mm, nerez lesk MS571
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Hlavová sprcha, priemer 230mm, chróm 1203-02
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
RAINFALL hlavová sprcha, 250x250 mm, nerez lesk RN564 56816
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €


