Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chróm/biela SK152
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chróm/biela SK152
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK152 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963551 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
NANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/chróm/biela SK852
expedícia do 8 dní27,75 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 400mm, nerez lesk MS571
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

