Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/čierna mat SK852B
Hlavová sprcha, priemer 220mm, ABS/čierna mat SK852B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK852B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 220 mm |
| Výška | 14 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964015 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 150x80x3cm, biela mat 72901MAT
na objednávku556,96 €
Pri platbe vopred iba 516,00 €
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 150 x 80 cm, biela, zlatý kryt - 43108015-G
expedícia do 10 dní258,34 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 150 x 80 cm, biela, biely kryt - 42108015-W
expedícia do 10 dní219,20 €

