Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/čierna mat SK151B
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/čierna mat SK151B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK151B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 255 mm |
| Výška | 19 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963537 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Ručná masážna sprcha, 4 režimy sprchovania, priemer 120mm, ABS/čierna mat 1204-51B
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires MERTON akrylátová sprchová vanička, 70 x 140 cm, biely lesk MERTON70-140-PBP
expedícia do 14 dní314,81 €
Mexen STONE+ sprchová vanička, obdĺžniková 70x140x2, 5 cm, čierna 44707014
expedícia do 10 dní275,83 €
Mexen TORO Sprchová vanička SMC, obdĺžniková, 70x140x2, 6 cm, čierna 43707014
expedícia do 10 dní201,71 €

