Hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato SF417
Hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato SF417
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SF417 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 300 mm |
| Výška | 8 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886133 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato BR517
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podobný tovar
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, zlato SOF2005
na objednávku262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha, priemer 200mm, systém AIRmix, chróm SF077
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Hlavová sprcha štvorec 254x254 mm, ABS/chróm SK950
expedícia do 8 dní48,39 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
RAINFALL hlavová sprcha, 250x250 mm, nerez lesk RN564 56816
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €

