KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, zlato KI11KZ
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, zlato KI11KZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11KZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864506 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm 104501
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
GALI keramické umývadlo 60x42 cm, biela TU0177
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €


