VIENNA nástenná sprchová batéria, bronz (LO41855BR) VO011BR
VIENNA nástenná sprchová batéria, bronz (LO41855BR) VO011BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO011BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 281 mm |
| Hĺbka | 144 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.2010 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866630 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dníANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dníPOWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dníPodobný tovar
ANTEA nástenná sprchová batéria, bronz 3866
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

