Hlavová sprcha, priemer 400mm, chróm 1203-04
Hlavová sprcha, priemer 400mm, chróm 1203-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1203-04 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 400 mm |
| Výška | 7 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 3.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913811838 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-05
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
DANIELA sprchové ramienko 150mm, chróm 1205-08
expedícia do 8 dní22,41 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/čierna mat SK151B
expedícia do 8 dní51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Pevná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, chróm SOF3J
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
SLIM hlavová sprcha, štvorec 250x250mm, leštená nerez MS564
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


