ICONIC nástenná vaňová batéria, zlato mat UBC-AF010GB
ICONIC nástenná vaňová batéria, zlato mat UBC-AF010GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF010GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 307 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961786 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, zlato mat SC715GB
expedícia do 8 dní105,31 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
35,72 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
RAV SLEZÁK SÁZAVA Batéria drezová nástenná s flexibilným ramienkom so sprchou SA302.5/13S
expedícia do 8 dní69,77 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €

