ICONIC podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, guľatá, chróm UBC-AF040
ICONIC podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, guľatá, chróm UBC-AF040
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF040 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961809 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
REA LUNGO Podomietková umývadlová batéria Black Metallic + BOX REA-B4421
expedícia do 12 dní94,40 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
Omnires Y podomietková umývadlová batéria, nástenný diel, čierny polomat Y1215HROBL
expedícia do 14 dní113,27 €
180,71 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €

