ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UBC-AF042
ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UBC-AF042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF042 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961830 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dníPOWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dníSprchové ramienko okrúhle, 400mm, chróm BR401
expedícia do 8 dníPodobný tovar
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KA42
expedícia do 8 dníSOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm WD042
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

