ICONIC stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UBC-AF003
ICONIC stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm UBC-AF003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF003 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 157 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961588 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm WD003
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €

