SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm WD003
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm WD003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD003 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916663 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

