INDUSTRY nástenná sprchová batéria, nikel/čierna 5184TT8

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY nástenná sprchová batéria, nikel/čierna 5184TT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5184TT8 |
- Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nie je možné regulovať.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Progresívne kartuše |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 2.3960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879319 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Kovová sprchová hadica, opletená, 175 cm, nikel FLE10NK
na objednávku49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 560 mm, čierna mat SC015
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Mohlo by vás zaujímať
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011BG
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €

