BEBÉ nástenná sprchová batéria, bronz BB011/18
BEBÉ nástenná sprchová batéria, bronz BB011/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB011/18 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 208 mm |
| Hloubka | 142 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936302 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Profil na stenu k SIKOWIXM do niky CR SIKOWIXMNIKAP
expedícia do 4 dní37,72 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

