INDUSTRY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm / čierna 5152TT

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm / čierna 5152TT
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5152TT |
- Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny
- Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nie je možné regulovať.
- Batéria disponuje úsporným perlátorom, prietok vody je 5l/min.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Priemer | 60 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívne kartuše |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 1.5480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879241 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat UT018VB
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
CORNELI podomietková umývadlová batéria, chróm CE08
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €

