INDUSTRY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, nikel/čierna 5152TT8

- Doprava zadarmo nad 150€
INDUSTRY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, nikel/čierna 5152TT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5152TT8 |
- Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny
- Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nie je možné regulovať.
- Batéria disponuje úsporným perlátorom, prietok vody je 5l/min.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Priemer | 60 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívne kartuše |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 1.5480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879258 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm 652
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
AXIA podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm 552 AXIA
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €

