INDUSTRY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 162 mm, nikel/čierna 5102TT8
INDUSTRY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 162 mm, nikel/čierna 5102TT8
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5102TT8 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 162 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.3880 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879210 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | nikl |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 617/S
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 130 mm, chróm SM09
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €


