INDUSTRY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, výška 332 mm, nikel/čierna
INDUSTRY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, výška 332 mm, nikel/čierna
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5102LTT8 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INDUSTRY |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 332 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 3.4380 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879234 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX telo stojankové umývadlové batérie stredné bez výpuste, čierna mat UT004B-1
expedícia do 8 dní243,36 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
DIMY stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm DM002
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
432,41 €
Pri platbe vopred iba 399,00 €

