INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, čierna mat 10NF65055-2N
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, čierna mat 10NF65055-2N
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65055-2N |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 55x36 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687665527 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dníUmývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dníUmývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dníPodobný tovar
CALEO keramické umývadlo 60x42x14 cm, na dosku, čierna mat CA590B
expedícia do 8 dníPRIORI keramické umývadlo, 60x13, 5x40 cm, čierna s modrým vzorom PI026
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


