INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, zelená petrol 10NF65055-2P
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, zelená petrol 10NF65055-2P
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65055-2P |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 55x36 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687017722 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, zelená petrol 38TP0181I
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, biela mat 10NF65055-2L
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, matná zelená mint 10NF65055-2T
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
SISTEMA U keramické umývadlo 55x38 cm, biela 10PL53055
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €


