INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, antracit 10NF65055-2C
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, antracit 10NF65055-2C
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65055-2C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 55x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665503 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, antracit 38TP0162I
expedícia do 8 dní31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar L Duo 160 cm, matné, ružové zlato - 871-160-003-32-60
expedícia do 10 dní621,38 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar Duo 160 cm, priehľadné, kartáčovaný nikel - 871-160-000-02-97
expedícia do 10 dní556,59 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s pravými pántami 160 cm, priehľadné, kartáčovaná pištoľ gray - 834SL-160-050-66-00-P
expedícia do 10 dní480,02 €


