INFINITY WC kombi misa, Rimless, 63x37 cm, spodný/zadný odpad, biela PC105-111
INFINITY WC kombi misa, Rimless, 63x37 cm, spodný/zadný odpad, biela PC105-111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC105-111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 37x40,5x63 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982217 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | mísa |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
INFINITY nádržka k WC kombi, biela PC105-112
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
PACO sedátko pre WC kombi, SLIM Soft Close, biela PCS1012
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 90 cm s umývadlom Otis vľavo, 1S, 1D, matná biela - 91A13-09047-3-BBFF01-W18L01
expedícia do 10 dní550,70 €
Comad SET-LXBL B 90CM S UN SLIM BL Nábytková zostava 90 cm s doskou a umývadlom Slim
expedícia do 10 dní472,73 €

