PACO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, ivory
PACO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, ivory
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC1012WRBE |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PACO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x80x61 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 33.7300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913117237 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | béžová |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
93,92 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
PACO WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, ivory PCS1012BE
expedícia do 8 dní93,92 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
Mohlo by vás zaujímať


